Producent lampy Opisy czołowych producentów lamp

Eglo

Firma Eglo posiada swoje zakłady produkcyjne przede wszystkim w Chinach i Węgrze. Dzięki temu produkty przez nią oferowane nie należą do drogich, mimo tego że jej głównym priorytetem jest dbałość o jakość na wszystkich szczeblach wytwórczych. Eglo koncertuje się zwłaszcza na początkowym etapie produkcji, czyli dokładnym projekcie, by lampy były uniwersalne i pasowało do wszystkich rodzajów wnętrz. Z tego względu stawia na kreatywnych i dobrze zorientowanych w ówczesnej modzie projektantów.

Eglo to oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne. Zaletą oferty Eglo jest rzeczywiście duża różnorodność produktów. Znajdziemy tu wszystkie rodzaje lamp w najrozmaitszych kolorach, kształtach i wzorach. Spokojne, nowoczesne lampy, bogate zdobione żyrandole, rustykalne oświetlenie wiszące i naścienne, lamy i Lamki dla dzieci – tutaj naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto Eglo to także szereg opraw, dzięki którym lampy można montować w ścianie i suficie, a ustawiać kąt padania światła, by podkreśl ich charakter pomieszczenia.

Ciekawe rozwiązania, firma Eglo ma w aspekcie oświetlenia kuchennego. Możemy tu znaleźć bardzo ładne oświetlenia pod szafki, by pięknie eksponowały blaty. Podobnie jest z oświetleniem łazienkowym. Bardzo dobry i duży wybór lamp pozwala na umieszczeni ich praktycznie w każdym miejscu łazienki, szafek i luster nie wyłączając. Ceny produktów Eglo rzeczywiście nie są wygórowane i z pewnością nadają się na każdą kieszeń. Filozofia firmy, by łączyć jakość z atrakcyjną ceną została tu osiągnięta.